fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

genta-me-ndryshim-te-madh-ne-pamje,-shikoni-si-po-duket-me-look-un-e-ri

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka prerë dhe ngjyrosur flokët.

E më këtë pamje, Genta po duket krejt ndryshe./ORAinfo/

Të ngjajshme

Aktorja e ‘Çka ka shpija’ tregon kë preferon për një natë, Canën apo Capital T

albswiss.com

Veprimin që nuk e bëri kurrë, Big Basta e bëri sot për Vesën, befasohet këngëtarja

albswiss.com

Biondja më se.ksi e Instagramit e vërteton epitetin

admin

Afronën e ka shëndoshur shumë shtatzania, më në fund shfaq barkun e fryrë

albswiss.com

Ben Affleck nuk është në lidhje me Katie Cherry

albswiss.com

Leonora bëhet nuse me veshje tradicionale, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

albswiss.com
error: Content is protected !!