fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

genta-me-ndryshim-te-madh-ne-pamje,-shikoni-si-po-duket-me-look-un-e-ri

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka prerë dhe ngjyrosur flokët.

E më këtë pamje, Genta po duket krejt ndryshe./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ish presidentja Jahjaga veç po rinohet, shfaqet si një 20 vjeçare

albswiss.com

Adelina Tahiri publikon imazhin më të ëmbël me djalin

admin

Kush e bëri të vuajë vajzën e Remzies, e tregon ajo vet

albswiss.com

Jehona sapo doli nga frizerja, habiti të gjithë me këtë frizurë të ҫuditshme

albswiss.com

Pas katastrofës, Bleona tregon për gjendje e prindërve të saj

albswiss.com

Meda tregon për herë të parë si i ka propozuar Lules martesë

albswiss.com
error: Content is protected !!