fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Infektologu Krasniqi jep lajmin e mirë: Koronavirusi po shkon

infektologu-krasniqi-jep-lajmin-e-mire:-koronavirusi-po-shkon

Infektologu Krasniqi jep lajmin e mirë për vendin tonë.

Sot nga IKSHP u realizuan 138 testime të qytetarëve tanë.

Rezultati që morëm sot është 0 raste pozitive.

Ndërsa janë konfirmuar edhe 4 persona të tjerë të shëruar, duke çuar në total numrin e të shëruarve në 789.

Kjo është dita e parë që shënon Kosova me asnjë rast të ri.

Ndërsa, infektologu Valbon Krasniqi, vjen me një postim tejet shpresdhënës natën e sotme pas publikimit të këtyre të dhënave nga IKSHPK.

Të ngjajshme

Thaçi për takimin Kosovë – Serbi që do të mbahet në Shtëpinë e Bardhë: Nuk do të jetë lehtë

albswiss.com

Presidenti Thaçi i propozon Kuvendit shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme

albswiss.com

IKSHP me njoftimin e fundit për gjendjen e koronavirusit në Kosovë

albswiss.com

Këmbësoret e aksidentuara në Prishtinë dërgohen në QKUK

albswiss.com

Beteja e dështuar 18 ditore e Kurtit dhe Mustafës, i ndan pazari i Presidentit

albswiss.com

Pas paraqitjes në tubimin e VV-së, ish-ministri Vitia merr kritika, kjo është arsyeja

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!