fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Kunata e Motrave Mustafa rregullohet bukur për Bajram, po duket si ‘kukull’ me këtë pamje

kunata-e-motrave-mustafa-rregullohet-bukur-per-bajram,-po-duket-si-‘kukull’-me-kete-pamje

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket mjaft bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina del në rrugë e veshur me shumë stil, por palltoja e saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Si dy pëllumba të dashuruar, Shkurta publikon foton më të bukur me bashkëshortin

albswiss.com

Dikur shiste cigare, por tash ka shtëpia 500 mije euro, kjo është pasuria marramendëse e Ermal Mamaqit

admin

Soni befason, poston foto krah të dashurit

albswiss.com

Rira Ora iu bën thirrje udhëheqësve botëror që të mbrojnë fëmijët (VIDEO)

albswiss.com

Motra e bën ‘kukull’ Engjin, shfaqet mahnitëse në fotot e fundit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!