fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Një nuse e zonja si Afrona, na prezanton me drekën që ka përgatitur për Bajram

nje-nuse-e-zonja-si-afrona,-na-prezanton-me-dreken-qe-ka-pergatitur-per-bajram

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot ajo na ka prezantuar me drekën e përgatitur për festën e Bajramit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një grua me shumë stil, kjo është nëna e vërtetë e “Mertit”

admin

Aktorja e njohur martohet

albswiss.com

Gjiko dhe Nora sapo publikuan këngën e tyre të re “Anna”

albswiss.com

Gisele Bündchen, kopje e nënës së saj

albswiss.com

Kjo është familja e “Hamdisë”, vëmendja te buzëqeshja e gruas së tij

albswiss.com

Arilena krejt ndryshe, nuk do ta njihni me pamjen e re

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!