fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Një zonjë e vërtetë si Leonora Jakupi, la të gjithë ‘gojë hapur’ me veshjen, grimin e flokët

nje-zonje-e-vertete-si-leonora-jakupi,-la-te-gjithe-‘goje-hapur’-me-veshjen,-grimin-e-floket

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Flet për herë të parë gruaja e Mc Kreshës, tregon gjininë e foshnjës

albswiss.com

Slandaloze, ende pa filluar festivali, Elvana Gjata zgjedhet ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovizion

albswiss.com

Vdes aktori Brian Tarantina

albswiss.com

Elita po merr pjesë në dasmën e Mc Kreshës, me këtë fustan ka marrë gjithë vëmendjen

albswiss.com

Big Mama izolohet në shtëpi, kështu po e kalon kohën

albswiss.com

Labi solidarizohet me qytetarët e Vitisë, premton dërgimin e 1500 maskave

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!