fbpx
Alb'swiss TV
Teknologji

Dalin pamjet e veturës BMW M3

dalin-pamjet-e-vetures-bmw-m3

Spiunohet BMW M3, dalin pamjet e veturës së re.

BMW M3 i ri është një nga veturat më të pritura këtë vit.

BMW ka disa vjet që është i zënë me testimin e prototipeve të tipit M3. Sidoqoftë, ky është vështrimi i CarBuzz mbi BMW M3 CS të përqendruar në pista, transmeton lajmi.net.

Nën çati, BMW M3 i ri do të përdorë motorin 3.0-litërsh, si X3 M dhe X4 M që pritet të prodhojë 473 kuaj-fuqi në modelin bazë dhe 503 kf në M3-shin e modifikuar.

Prodhimi do të jetë i kufizuar pasi që M3 CS i mëparshëm ishte i kufizuar në vetëm 1200 njësi.

Ndonëse modeli standard pritet të debutojë më vonë këtë vit, versioni CS me siguri nuk do të shfaqet për publikun deri më 2021-ën.

Të ngjajshme

Lenovo nxjerr në treg 5 tableta të rinj

admin

Edhe Shqipëria pjesë e Konferencës së NATO-s dhe BE-së për sigurinë 5G

admin

Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem , nuk po shfaqen fotografitë

albswiss.com

Bashkohen prodhuesit e automjeteve në “garën globale” për prodhimin e ventilatorëve

albswiss.com

Samsung postoi aksidentalisht fotografi të Samsung S20

albswiss.com

Sony Xperia XZ4 mund Galaxy S10 të Samsung, në testin e fuqisë

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!