fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Abazi reagon sërish kundër Thaçit, nuk e përmend dhomën e përgjimeve

abazi-reagon-serish-kunder-thacit,-nuk-e-permend-dhomen-e-pergjimeve

Haki Abazi e bën edhe një reagim kundër Thaçit, nuk e përmend dhomën e përgjimeve.

Zëvendëskryeministri në detyrë, Haki Abazi ka reaguar edhe njëherë ndaj deklaratave të presidentit Hashim Thaçi për dhomën e përgjimeve.

Abazi thotë se presidenti ka mbetur i vetmuar dhe i inatosur, e se qeveria e qytetarët janë në anën tjetër.

“Qeveria dhe qytetarët janë një, në anën tjetër Presidenti ka mbetur i vetmuar dhe i inatosur. E ka humbur torruan”, ka shkruar Abazi në Facebook.

Të ngjajshme

SHBA do reagojë fuqishëm ndaj Sirisë

admin

Ja çfarë bën vajza e Behgjet Pacollit për të mbijetuarit e tërmetit

news

Vushtrria mposht koronavirusin, shërohen të gjithë pacientët e prekur

albswiss.com

21 vjet pas luftës, hoxha luftëtar heq pjesë të granatës nga dhëmbi

albswiss.com

Ngjarja e rëndë në Gjilan, merret ky vendim

albswiss.com

Publikohet fotografia e parë e Remzije Mustafës pas kthimit në shtëpi

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!