fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Ganimete Musliu tallet pak me Albin Kurtin

ganimete-musliu-tallet-pak-me-albin-kurtin

Ganimete Musliu është tallur pak me Albin Kurtin.

Deputetja e PDK’së, Ganimete Musliu, përmes një historie të modifikuar ka ngacmuar kreun e Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurtin, duke thënë se Kurti është vetvetja vetëm kur del në rrugë.

Sipas saj, Kurti dëshiron të shkatërrojë gjithçka që nuk e ka ndërtuar vetë.

“Albini veç kur del në rrugë është vetvetja, se ka merak si knus me qit gjyksin edhe me shà e me shkatërru gjithçka qe nuk e ka ba vet”, ka shkruar Musliu.

Ky reagim i deputetes vjen pak momente para nisjes së protestës së VV’së në shesh dhe paralajmërimeve për eskalim të situatës nëse Kushtetuesja merr vendim ndryshe nga ai që i konvenon partisë së Kurtit.

Të ngjajshme

‘Pushoni ja qif*sha ropt’, çmendet moderatorja shqiptare, lë nam LIVE në emision(VIDEO)

albswiss.com

Rrëqethëse: Vajza që ka lindur e shurdhër dëgjon për herë të parë zërin e nënës

albswiss.com

Shkarkohen kryeshefi dhe zyrtari financiar në Postën e Kosovës

albswiss.com

Kurti: Ndërkombëtarët kanë më shumë respekt për mua sepse nuk e vjedhi Kosovën

albswiss.com

Haxhiu: Gjykata nuk duhet ta legjitimojë procesin e noterisë

albswiss.com

Haxhiu: S’do ta tolerojmë tejkalimin e kompetencave dhe moszbatimin e detyrave

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!