fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Adelinën e fotografojnë fshehurazi në pushime, ia ‘zbulojnë’ pamjen e vërtetë

adelinen-e-fotografojne-fshehurazi-ne-pushime,-ia-‘zbulojne’-pamjen-e-vertete

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket tejet atraktive.

Duket se kur është shkrepur kjo fotografi, Adelina nuk ka qenë në dijeni./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shkurton dhe ngjyros flokët, Era po duket krejt tjetër person me look-un e ri

albswiss.com

Gold AG ‘përplaset’ me komentuesin për këngën ‘Prishtina’

albswiss.com

Hallat, motrat e mbesat i shkojnë mysafirë, kështu i pret Shyhrete Behluli

albswiss.com

Ariana publikon imazhin me të bukur nga pushimet bashkë me familjen

albswiss.com

Gresa vishet në minifund, do ta ‘shkrijë’ burrin me pamjen e fundit

albswiss.com

Gresa bëhet vajzë fshati, publikon pamje ku shihet duke i ushqyer pulat

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!