fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Agnesa lajmërohet nga pushimet në Shqipëri, lë pa fjalë me pamjen

agnesa-lajmerohet-nga-pushimet-ne-shqiperi,-le-pa-fjale-me-pamjen

Agnesa Vuthaj është modelja shqiptare më e përolura në publik.

Ajo u bë që nga fillimi një prej më të pëlqyerave në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante ato që marrin përherë vëmendjen.

Agnesa këtë kohë po i shijon pushimet në Shqipëri.

Sot, ajo ka postuar disa foto ku shfaqet tejet tërheqëse dhe në top-formë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kunata e Leartës lajmërohet nga vendi i punës, po duket si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Miloti feston ditëlindjen, nusja e tij ia bën urimin më të bukur

albswiss.com

A ka bërë operacione plastike? Përgjigjet Mihrije Braha

albswiss.com

Nusja e Goldit na prezanton me veturën e saj super-luksoze

albswiss.com

Kështu e uron Elitën shoqja e ngushtë për ditëlindje

albswiss.com

Ariana lajmërohet nga plazhi, poza e saj provokuese mori gjithë vëmendjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!