fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Befason Remzie Osmani, bën gjestin madhështor për Motrat Mustafa

befason-remzie-osmani,-ben-gjestin-madheshtor-per-motrat-mustafa

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka bërë një gjest të mirë, duke mbështetur vajzën e Safetes së Motrave Mustafa./ORAinfo/

Të ngjajshme

E pabesueshme si duket në versionin femër Bes Kallaku

albswiss.com

Vdes ylli i muzikës në moshën e 28 vjeçeare

albswiss.com

Roberti thyen heshtjen, tregon se a është ‘single’

albswiss.com

Momenti magjik i Bleros me Afronen

albswiss.com

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni

albswiss.com

Reja e Shkurtës fillon pushimet, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!