fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

E gjen ordinancën të mbushur plot me dhurata nga Goldi, shikoni reagimin e nuses së tij

e-gjen-ordinancen-te-mbushur-plot-me-dhurata-nga-goldi,-shikoni-reagimin-e-nuses-se-tij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo ka publikuar dhuratat e shumta që ia ka bërë bashkëshorti i saj, Gold AG./ORAinfo/

Të ngjajshme

Geti më në fund jep lajmin e shumëpritur

albswiss.com

Loredana e veshur me shumë stil, iu lë ‘gojë hapur’ me pamjen e fundit

albswiss.com

Agnesa lajmërohet nga pushimet në Shqipëri, lë pa fjalë me pamjen

albswiss.com

Vogëlushja në foto tani është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare

albswiss.com

Me fustan të hapur e me këmishë të kombinuar mirë, Gresa shfaqet një zonjë e vërtetë

albswiss.com

Më në fund dalin pamjet nga dasma, ja si u duk nusja e Goldit në ditën më të rëndësishme të saj

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!