fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

‘Ftohen gjakrat’, sot pritet të takohen Edi Rama e Ramush Haradinaj

‘ftohen-gjakrat’,-sot-pritet-te-takohen-edi-rama-e-ramush-haradinaj

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pritet që sot të takohet me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj në ora 11:00, ndonëse mbrëmë ky i fundit u shpreh se ka refuzuar takimin.

“Është e pamundur me u takua i padituri me paditësin. Kjo s’ka kurrfarë logjike. Nuk ndihem mirë që si i paditur të takohem me askënd e as me zotin Edi Rama”, është shprehur ai.

Haradinja deklaroi se me Ramën tashmë ka një konflikt ligjor në aspektin paditës dhe i paditur.

“Nuk kam mundësi që në këtë rast të bëjë lëshime”, deklaroi ndër të tjera Ramush Haradinaj.

Të ngjajshme

Thaçi paralajmëron takim me Kurtin, por kjo nuk përfshihet në agjendën e kryeministrit

albswiss.com

Shpend Ahmeti ja qon lokacionin Kurtit e Thaçit: Këtu më keni, merreni kë të doni po ju pres…

albswiss.com

Osmani falënderon Xhamajkën për njohjen e Kosovës

albswiss.com

A hyri Behgjet Pacolli me veturë zyrtare të presidentit Thaçi në Kosovë?

albswiss.com

28 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen tetë të tjerë

albswiss.com

“Më ndihmoni”/ A duhet të dëgjojë nënën apo nusen kë të zgjedh?

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!