fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Kjo është gjinia e bebes së Arbana Osmanit, stafi i bën asaj një dhuratë

kjo-eshte-gjinia-e-bebes-se-arbana-osmanit,-stafi-i-ben-asaj-nje-dhurate

Zbulohet gjinia e bebes së Arbana Osmanit, stafi i bën asaj një dhuratë.

Arbana Osmani po bëhet nënë sërish.

Këtë fakt na e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të të bëj të Lumtur’, disa ditë më parë në përfundim të sezonit.

Tashmë pritet që Arbana të bëhet me dy djem dhe Joni do të ketë edhe një vëlla.

Së fundmi stafi i emisionit me kë krye bashkëshortin e saj, regjisorin Eduart Grishaj, i bërë një surprizë të bukur.

Të ngjajshme

Befason Getoari, shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës

albswiss.com

Kështu ‘shkrihet’ Sara kur e ka Ledrin afër

albswiss.com

Albani del për drekë me gruan, Fjolla rrëmbeu gjithë vëmendjen

albswiss.com

Pas lindjes Ryva i rikthehet kuzhinës, ka përgatitur këtë bakllavë

albswiss.com

Pozojnë me veshje tradicionale Agnesa Vuthaj dhe Ariana Fejzullahu

albswiss.com

Kaltrina e veshur me komplete, po duket si zonjë e vërtetë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!