fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra

remzia-ka-dalur-per-shetitje-me-vajzen-e-saj,-me-kete-stil-po-duken-si-te-ishin-motra

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj në shëtitje dhe po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engjit ia kanë ‘deformuar’ fytyrën ndërhyrjet, habiti të gjithë me paraqitjen e fundit

albswiss.com

Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet tejet tërheqëse në pamjen e fundit

albswiss.com

Vdes ylli i muzikës në moshën e 28 vjeçeare

albswiss.com

Motrat Mustafa shfaqen nga pushimet në Shqipëri, publikojnë imazhim me të bukur të familjes

albswiss.com

Blerona lajmërohet nga pushimet, po duket e ‘zjarrtë’ në bikini

albswiss.com

Elitës i ‘zbulohet’ shtatzënia e dytë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!