fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Lulja e Medës duket si binjake me motrën e saj

lulja-e-medes-duket-si-binjake-me-motren-e-saj

Gruaja e Medës – faqe për faqe me motrën.

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur nga audienca shqiptare që kur u martua me këngëtarin e njohur Meda.

Në secilën paraqitje është kujdesur të shfaqet ekstravagante me stil unik dhe plot sharmë duke marr vëmendjen e medieve rozë , shkruan Kosovarja.

Fytyrat publike kanë prezantuar gjithmonë edhe familjarët e tyre për publikun e gjerë duke treguar raportet e lakmueshme që kanë.

Edhe Lulja kësaj radhe vendosi të na njoftoj me motrën, duke pozuar me të faqe për faqe me të duket cilën ngjason shumë.

Kaq të bukura dhe joshëse po duken, duke shkëlqyer pranë njëra tjetrës.

Të ngjajshme

Askush nuk e priste, Learta sapo dha lajmin e madh

albswiss.com

Vajza e Shkurtës shfaqet me një pamje krejt ndryshe, nuk do ta njihni

albswiss.com

Zbulohen disa detaje nga kënga e re e Dhurata Dorës

albswiss.com

Belkizi i zë në befasi Milotin me djalin, publikon foto të tyre

albswiss.com

Meda surprizon fansat në ditëlindjen e tij

albswiss.com

Mbesa e Ilirit diplomon në Fakultetin e Mjekësisë, këto janë fjalët e tij për bukuroshen e familjes

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!