fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Mblidhet AAK-ja, çfarë po diskutojnë?

mblidhet-aak-ja,-cfare-po-diskutojne?

Situata në vend dhe aktakuza nga Haga, AAK mbledh grupin parlamentar dhe Ministrat.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka mbajtur një takim pas zhvillimeve të fundit në vend.

Kreu i deputetëve të kësaj partie, Daut Haradinaj ka bërë të ditur se AAK’ja ka mbajtur një tryezë diskutimi me deputetët dhe anëtarët e Qeverisë të kësaj partie.

Haradinaj ka thënë se temë diskutimi ka qenë situata e krijuar dhe angazhimi i AAK’së.

“Grupi Parlament dhe kolegët nga Qeveria mbajtem një tryezë diskutimi rreth situatës së krijuar dhe angazhimit të përbashkët si AAK”, ka shkruar Haradinaj, derisa, ka publikuar edhe fotografi të takimit.

Të ngjajshme

Kryeministri Kurti: S’kam prioritet më të lartë se kthimin e dinjitetit të mësuesit

albswiss.com

Po udhëtonte me makinë në autostradën Durrës-Tiranë, shoferi befasohet nga “vizitori” i pazakontë në rrugë

albswiss.com

U dyshua se është infektuar me koronavirus, del negativ rasti nga Istogu

albswiss.com

Me 61 vota për, Kuvendi voton Avdullah Hotin për kryeministër

albswiss.com

Kosova merr kritika të mëdha nga Evropa për mosratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare

albswiss.com

37 zyrtarë policorë nga Prizreni sot testohen për koronavirus

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!