fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Andrra pushon në prehërin e Sinanit, sjellin imazhin më të bukur nga pushimet

andrra-pushon-ne-preherin-e-sinanit,-sjellin-imazhin-me-te-bukur-nga-pushimet

Sinan Hoxha pushon në jug të Shqipërisë bashkë me gruan.

Edhe Sinani po shijon pushimet këto ditë.

Pasi që nuk kanë angazhime në muzikë, artistët po kalojnë kohë të çmueshme pranë familjes, shkruan lajmi net.

Ata zakonisht muajt korrik dhe gusht i kishin të stërmbushur me koncerte e dasma, ndërsa këtë herë janë pothuajse tërësisht të lire.

Shumë prej tyre këtë kohë po e shfrytëzojnë per pushime me familjen dhe destinacioni më i shpeshtë i tyre është Shqipëria.

Këngëtari Sinan Hoxha, ashtu si kolegët e tij këto ditë po shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ishte bashkëshortja e tij Andrra, ajo e cila së fundi postoi një fotografi, ku shfaqet e shtrirë pranë Sinanit.

Të ngjajshme

Yllka ua uron festën e Bajramit me foton më të ëmbël familjare

albswiss.com

Gëzimja mbledh familjen në ditëlindjen e saj, ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Gjira sërish po bëhet nënë, zbulon gjininë e fëmijës

albswiss.com

Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turk

albswiss.com

Xhensila Myrtezaj me fjalët më të ëmbëla uron ditëlindjen e vajzës: E solle diellin e ditëve tona

albswiss.com

E pabesueshme si duket në versionin femër Bes Kallaku

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!