fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Blerona ‘ndez’ rrjetin, shfaqet super-tërheqëse nga plazhi

blerona-‘ndez’-rrjetin,-shfaqet-super-terheqese-nga-plazhi

Moderatorja e njohur, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publikun Kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Bleronën e gjejmë shumë aktive me postime nga përditshëria e saj në rrjete sociale.

Sot, ajo ka sjellë një imazh nga plazhi.

E në këtë foto, janë linjat e Bleronës ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

A e keni ditur se nusja e Milotit ka një ‘motër binjake’, nuk do të mund t’i dalloni nga njëra-tjetra

albswiss.com

Adelina Ismaili sapo doli nga frizerja, po duket krejt ndryshe me këtë pamje

albswiss.com

Afrim Muçiqi kundër mbylljes pas orës 21: Virusi e ka efektin e njëjtë edhe ditën

albswiss.com

Era organizon ditëlindje madhëshotre në shtëpinë e Norës, këto pamje flasin vet

albswiss.com

Rikthehet pas kaq vitesh Ferki Shala me superhitin e tij

albswiss.com

Shkurton dhe ngjyros flokët, Era po duket krejt tjetër person me look-un e ri

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!