fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Kjo është gjendja shëndetësore e Danit pasi iu nënshtrua operimit të vendosjes së stendës

kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-danit-pasi-iu-nenshtrua-operimit-te-vendosjes-se-stendes

Dani në formë të mirë shëndetësore pasi iu nënshtrua operimit të vendosjes së stendës.

Ditë më parë, këngëtari i mirënjohur nga Peja, Ramadan Krasniqi – Dani, pas disa shqetësimeve të lehta shëndetësore i ishte dashur t’i nënshtrohej një trajtimi mjekësor – operimit të vendosjes së stendës.

Megjithatë, ditën e djeshme (e premte) me rastin e festës së Kurban Bajramit, ishte djali i Danit, Andi, ai i cili përmes një postimi të ndarë në Facebook tregoi më shumë për gjendjen momentale të të atit.

“Me babanë bashkë po dalim për një kafe, ju përshëndesim”, ka qenë përshkrimi krahas postimit të publikuar.

Në bazë të imazhit, krijuesi i shumë hiteve duket në gjendje të mirë shëndetësore pas intervenimit që bëri.

Krahas postimit pranoi edhe urime e reagime të ndryshme, marrë parasysh admiruesit e muzikës së tij që tashmë numëron jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë.

Ndonëse njihet si një prej artistëve më të kujdesshëm në ruajtjen e shëndetit, Dani edhe në njoftimin paraprak tregoi se përparësitë e tij shëndetësore kanë dalur: aktiviteti sportiv, mos pirja e duhanit dhe e alkoolit.

Ramadan Krasniqi ndër tjerash po vazhdon punon dhe angazhimin në prurje të reja muzikore.

Të ngjajshme

Ariana nuk i ndal postimet nga plazhi, shfaqet tejet tërheqëse me paraqitjen e fundit

albswiss.com

Përleshje fizike në koncertin e Majkut te ‘Rana e Hedhun’, nxirret edhe revolja

albswiss.com

Befason Roberti, shfaqet në ‘krahët’ e këngëtares së njohur shqiptare

albswiss.com

Një bukuroshe e vërtetë, kjo është ‘Suna’ në jetën reale

albswiss.com

Learta befason me këtë imitim me fytyrën e saj

albswiss.com

Roberti më në fund fillon pushimet, por kush po e shoqëron atë?

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!