fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan

nuk-do-t’ju-besoni-syve,-ja-sa-ka-paguar-luana-vetem-per-nje-fustan

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

E për t’u dukur bukur Luanë duket se shpenzona shumë të mëdha parash.

Ajo vetë për një fustan ka paguar 4998./ORAinfo/

Të ngjajshme

Në 9 vjetorin e martesës, kunata e Leartës zbulon pamje të rralla nga dasma e saj

albswiss.com

Qendresa rregullohet për të dalë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Moderatorja flet për puthjen që ia dhuroi reperi

albswiss.com

E thjeshtë dhe e bukur, Arilena po shkëlqen në foton e fundit

albswiss.com

Doli një herë pa maskë dhe u infektua me koronavirus, aktorja e njohur ka një mesazh për të gjithë

albswiss.com

Learta nuk do t’ia di për koronavirusin, bën veprimin që askush nuk e priste

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!