fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Ramush Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Koronavirusi

ramush-haradinaj-i-shpreh-ngushellime-familjes-latifi-per-vdekjen-e-vellait-te-tyre-nga-koronavirusi

Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Covid 19.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e vëllait të kryetarit të Rahovecit Smajl Latifi.

“Të jeni krenarë që Ademi ishte pjesë e jetës suaj”, ka shkruar Haradinaj.

Postimi i plotë:

Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të Adem Latifit.

Baci Malush, kryetar Smajl Latifi dhe e gjithë ju familja Latifi, pranoni ngushëllimet e mia dhe kolegëve nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Të jeni krenarë që Ademi ishte pjesë e jetës suaj.

Pushoftë në paqe!RH

Të ngjajshme

Kthehen 19 persona nga Kanada në Kosovë

albswiss.com

A do të mund të udhëtojnë qytetarët me autobusë në tërë vendin?

albswiss.com

Njoftim nga MAShTI lidhur me procesin mësimor

albswiss.com

Nga nesër hapen kufijtë, kafiteritë dhe çerdhet

albswiss.com

Vjosa Osmani thotë se për ta parandaluar copëtimin e territorit të Kosovës, duhet një Lidhje e re

albswiss.com

Lajmërohet Lumir Abdixhiku, i ka disa fjalë për këta dy ministra!

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!