fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital

hidhet-nga-lartesia,-30-vjecari-shqiptar-perfundon-ne-spital

Një 30-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës sot në Tiranë.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të ngjajshme

Deputeti Bajqinovci: Infermierët janë heronj në ketë kohë Pandemie dhe gjithmonë

albswiss.com

Selimi për Thaçin: Nuk ka bërë operacion as në gojë e as në fytë

albswiss.com

Ramadani bën apel: Rrini në shtëpi, 3 javët e ardhshme janë vendimtare

albswiss.com

Afër 17 mijë teste të koronavirusit janë kryer deri më sot në Kosovë

albswiss.com

Ja kur do të merret vendimi për organizimin e vitit të ri shkollor

albswiss.com

Modeli i ri i shtëpive për të prekurit nga tërmeti. Ja ku do të ndërtohen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!