fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta

lola-ka-dalur-me-shoqen-e-vet,-te-dyja-po-duket-si-‘loҫka’-te-verteta

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Gjiko me gjest të papritur në ditëlindjen e gruas së tij

albswiss.com

Kjo është shuma marramendëse që Dhurata ka paguar vetëm për një fustan

albswiss.com

Me vello dhe e rregulluar bukur, ‘Bahari’ publikon imazhet me të bukura nga dita kur u bë nuse

albswiss.com

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

albswiss.com

Roberti “nuk e lë të qetë” Norën, shikojeni veprimin e tij drejt saj nga Ulqini

albswiss.com

Njëra bionde e tjetra zeshkane, Learta me shoqen e saj ‘mahnisin’ me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!