fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Lules i vjen motra për vizitë, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve

lules-i-vjen-motra-per-vizite,-por-ky-detaj-mori-vemendjen-e-te-gjitheve

Luljeta Pergjeqaj është e njohur për publikun si gruaja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo përmes një psotimi ka treguar se i ka ardhur motra për vizitë.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është se ato ngjajnë shumë me njëra-tjetrën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fjolla si zonjë e vërtetë, ka dalur e veshur dhe e rregulluar shumë bukur

albswiss.com

Ermira i bën urimin më të bukur Goldit

albswiss.com

Pak kohë pas lindjes së vajzës, reja e Remzies ka mbetur paksa e shëndoshë, shikoni gjendjen e saj

albswiss.com

Cili ishte reagimi i Xherit pasi mori lajmin se po bëhet gjyshe?

albswiss.com

Genta e sjell të dashurin turk në Kosovë, befasojnë të gjithë çfarë po bëjnë

albswiss.com

Fifi shfaqet nga pishina, lë të gjithë ‘pa mend’ me këtë pamje

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!