fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turk

selin-ne-serial-te-ri,-shfaqet-ne-krahet-e-aktorit-me-te-bukur-turk

Ajo është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke.

Hande Erçel u bë shumë e pëlqyer dhe e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe ën atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin e mirënjohur, ‘Vajzat e Diellit’.

E tani, Hande ka nisur një serial të ri që po pëlqehet shumë në publik.

Në serialin ‘Sen Cal Kapimi’, ajo shfaqet krah aktorit turk, Kerem Bürsin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina do ta ‘shkrijë’ burrin e saj 50 vjeçar me veprimin e fundit

albswiss.com

Më e bukur se asnjëherë më parë, Kaltrina ‘ҫmendi’ ndjekësit me paraqitjen e fundit

albswiss.com

Vajza e vogël e Shyhretës vishet ngushtë, ekspozon linjat e saj trupore

albswiss.com

Kaltrina shfaqet me plis në kokë, po duket një bukuroshe e vërtetë

albswiss.com

Të dyja me veshje kombëtare, Gresa publikon foton më të bukur me nënën e saj

albswiss.com

Kunata e Leartës vishet me fustan për të shkuar në punë, por shikoni sa shumë është shëndoshur ajo

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!