fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Vajza e Granit Xhakës, fansja më e madhe e babait

vajza-e-granit-xhakes,-fansja-me-e-madhe-e-babait

Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, para pak muajve janë bërë prindër të një vajze.

Çifti duket se po e shijojnë shumë këtë kohë me vajzën e tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, Leonita ka postuar një foto ku shihet se ajo edhe vajza kanë telefonuar Granitin pas fitores.

E duket se Ayana është fansja më e madhe e babait./ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina sapo pranoi një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Jeta luksoze e Marinës, ja sa ka paguar vetëm për një fund

albswiss.com

Si rrallëherë Adelina shfaqet me bikini, me këto forma trupore la ‘nën hije’ të gjithë koleget e saj

albswiss.com

Këngëtari kosovar tregon se si po e kalon këtë periudhë si i prekur me koronavirus

albswiss.com

Afrona vishet në fustan të shkurtër, por për çka i pyeti ndjekësit?

albswiss.com

Adelina del në mbrëmje me fustan të shkurt, kjo pamje do ta ‘shashtris’ burrin e saj 50 vjeçar

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!