fbpx
Alb'swiss TV
Magazina

Vjollca grimohet rëndë për të dalë, mezi do ta njihni në pamjen e fundit

vjollca-grimohet-rende-per-te-dale,-mezi-do-ta-njihni-ne-pamjen-e-fundit

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është përherë tejet aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E e grimuar rëndë, Vjollca mezi po njihet në këtë foto./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një zonjë si Qëndresa, vishet në kompletet më të bukura

albswiss.com

S’ka më distancë mes Bleros dhe Afrorës, ja ku po i shijojnë pushimet

albswiss.com

Dafina e zhytur në luks, s’do të besoni sa ka paguar vetëm për një veshje

albswiss.com

Adelina ja kthen të pasmet aporatit, frikësohet mos po e kap mësyshi

albswiss.com

Adelina bëhet bashkë me deputetën e PDK-së, shfaqet emocionuese me këto fjalë

albswiss.com

Vajza e Safetes feston ditëlindjen, kunata e saj i bëri urimin më të veҫantë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!