Alb'swiss TV
Lajme

A do të bie nesër borë në Kosovë? Ky është njoftimi i IHK

a-do-te-bie-neser-bore-ne-kosove?-ky-eshte-njoftimi-i-ihk

IHK: Nesër nuk do të ketë borë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar motin për ditën e nesërme.

Sipas IHK-së të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-4 m/s

Të ngjajshme

Ky është kushti kryesor për tu testua për Covid-19 në Kosovë

albswiss.com

Pas deklaratave të tij për Kosovën, Von Cramon i kundërpërgjigjet bashkëpartiakut të Le Pen

albswiss.com

Kjo është mosha e 13 të vdekurve nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

albswiss.com