Alb'swiss TV
Lajme

A do t’i prijë listës së LDK-së në zgjedhje, tregon Isa Mustafa

a-do-t’i-prije-listes-se-ldk-se-ne-zgjedhje,-tregon-isa-mustafa

Isa Mustafa tregon se a do t’i prijë listës së LDK’së në zgjedhje.

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka folur për zgjedhjet e reja që pritet të mbahen së shpejti dhe për listën e LDK-së në këto zgjedhje.

Mustafa tha se LDK-ja do ta mbledhë Kryesinë dhe do të vendosin në mënyrë që të nxjerrin një qeveri stabile.

“Do ta mbledhim Kryesinë. Pastaj do të vendosim se cila do të jetë rruga më e mirë. Jo vetëm për të marrë vota, por edhe për të nxjerrë një qeveri stabile”, ka thënë Mustafa.

Të ngjajshme

Veç sot pritet të vijnë 37 aeroplanë me bashkatdhetarë

albswiss.com

Lëvizja Vetëvendosje organizon dëgjim publik lidhur me Draft Kodin Civil të Kosovës

albswiss.com

Kush i dha leje Petkoviqit të hyjë në Kosovë? MPJ thotë se e ka refuzuar

albswiss.com