Alb'swiss TV
Showbiz

A e dini kush është kjo vogëlushe? – Ajo tani ndër këngëtaret me të njohura

a-e-dini-kush-eshte-kjo-vogelushe?-–-ajo-tani-nder-kengetaret-me-te-njohura

Kjo vajzë sot është një këngëtare shumë e njohur.

Rita Ora sapo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj.

Si një vajzë e ëmbël, Rita shkruan se mund të dalloni se ajo si fëmijë ka qenë e varur nga rrobat.

Këngëtarja kosovare me famë botërore vazhdon të jetë mjaft popullore dhe e suksesshme me këngët e saj.

Përveç këngës, ajo vazhdon të jetë një nga këngëtarët më të popullarizuara edhe për dukjen e saj.

Të ngjajshme

‘Lazdrohet’ vajza e vogël e Njozmës, zbulon këtë pjesë të trupin me veshjen e fundit

albswiss.com

Është nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ po duket si 20 vjeҫare në foton e fundit

albswiss.com

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lidnjes së djalit

albswiss.com