Abrahmoviç i ‘çmendur’ pas yllit të Barcelonës, është gati të ofrojë gjithçka – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Abrahmoviç i ‘çmendur’ pas yllit të Barcelonës, është gati të ofrojë gjithçka

abrahmovic-i-‘cmendur’-pas-yllit-te-barcelones,-eshte-gati-te-ofroje-gjithcka

Chelsea gati të ofrojë gjithçka për yllin e Barcelonës

Chelsea është i gatshëm të ofrojnë gjithçka që ta realizojë transferimin e yllit të Barcelonës, Ansu Fati.

18-vjeçari është ndër lojtarët më të mirë në Evropë për momentin dhe është e sigurt se do të këtë karrierë të mirë në nivelin e lartë, transmeton lajmi.

Sipas Don Balon, “Blutë” do provojnë gjithçka për të sjellë Fatin në “Stamford Bridge”.

Në këtë raportim gjithashtu thuhet se agjenti i lojtarit, Jorge Mendes e ka njoftuar Barcelonën për interesimin e Chelseas.

Klubi londinez thuhet se nuk është fare i kënaqur me transferimet e verës, si Timo Werner, Hakim Ziyech dhe Kai Havertz që nuk kanë gjetur vetën dhe Fati ndoshta do jetë transferimi ideal.

Sidoqoftë, mbetet të shihet në verë nëse vërtetë do realizohet ky transferim, që nuk do jetë nën vlerën 100 milionë euro.

Të ngjajshme

Gjermania fillon furishëm ndaj Islandës

albswiss.com

Vlora Çitaku me reagim ndaj Federatës së Spanjës: Përshëndetje nga Republika e Kosovës

albswiss.com

Inter me transfer 55 milionësh nga Real Madridi

albswiss.com