Alb'swiss TV
Showbiz

Adelina del për kafe, por me këtë detaj habiti të gjithë

adelina-del-per-kafe,-por-me-kete-detaj-habiti-te-gjithe

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një oo ku shihet se ka dalë me veturë, e syzet e saj super-luksoze morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ryva nuk ka gatuar sot për burrin e fëmijët, shikoni se çfarë ka bërë

albswiss.com

Fiona publikon foton më të bukur të bashkëshortit dhe djalit

albswiss.com

Kush feston ditëlindjen në të njëjtën ditë me Pavarësinë e Shqipërisë

albswiss.com