Alb'swiss TV
Showbiz

Adelina zbukurohet si ‘kukull’ për të dalë, shikoni si po duket

adelina-zbukurohet-si-‘kukull’-per-te-dale,-shikoni-si-po-duket

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalë për shëtitje me veturë, e është grimi i saj ai që padyshim mori gjithë vëendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Loredana nuk bëhet rehat, sërish bën ndryshim në look-un e saj

admin

Ylli Demaj del me gruan, kaq e bukur është zonja

albswiss.com

Pikëlluese: Nera Fejzullahut i vdes përsoni i dashur

albswiss.com