Alb'swiss TV
Showbiz

Afrona publikon foto nga shtrati, tregon se me kë po fle

afrona-publikon-foto-nga-shtrati,-tregon-se-me-ke-po-fle

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga shtrati, ku shihet me qenin e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Dhuratat e Arta Nitajt për fansat e saj për fundvit

albswiss.com

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

albswiss.com

Labi e Qëndresa festojnë dy vjetorin e martesës, publikojnë pamje të reja nga dasma

albswiss.com