Alb'swiss TV
Showbiz

Afrona rregullohet si nuse, për ku është nisur kështu

afrona-rregullohet-si-nuse,-per-ku-eshte-nisur-keshtu

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postua një foto ku shihet se është rregulluar sinuse.

E me këtë pamje, ajo ka lënë pa fjalë të gjihë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Marina sapo doli nga frizerja, është bërë nusja më e bukur

albswiss.com

Familja e aktorit turk preket nga tërmeti

albswiss.com

Ariana vishet plot stil për të dalë, ekspozon trupin në top-formë

albswiss.com