Alb'swiss TV
Showbiz

Afrona viziton shoqen, shikoni si e pret ajo

afrona-viziton-shoqen,-shikoni-si-e-pret-ajo

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se e ka vizituar shoqen e saj.

E shoqja e saj ka përgatitur darkë për Afronën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Lola zbukurohet për të dalë në qytet, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

albswiss.com

Ermira na tregon tortën për ardhjen në jetë të Guerilit

albswiss.com

Mozzik e Loredana e mbajtën të fshehtë që janë bashkuar, por Getinjo ua zbulon sekretin

albswiss.com