Alb'swiss TV
Showbiz

Agnesa Vuthaj pëson aksident? Kjo është gjendja e saj

agnesa-vuthaj-peson-aksident?-kjo-eshte-gjendja-e-saj

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Me foton e fundit ajo frikësoi fansat, duke u shfaqur me një sy të nxirë.

Por, kjo është vetëm një fushatë sensibilizuese nga Agnesa./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

albswiss.com

Engji dhe Gresa kanë dalur me shoqe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Shyhretja e mposhtë edhe Morena Tarakun, ky është çmimi marramendës i veshjes së saj

albswiss.com