Alarm i kuq për skuadrën e Juventusit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Alarm i kuq për skuadrën e Juventusit

alarm-i-kuq-per-skuadren-e-juventusit

Alarm i kuq për Juventusin, telashe për De Ligt, dyshohet se është lënduar.

Pak minuta para se të fillonte ndeshja mes Juventus dhe Spezia (20:45), dyshohet se De Ligt është lënduar.

Holandezi po përfundonte stërvitjet përpara ndeshjes, kur është parë duke shkuar në dhomat e zhveshjes.

Ai raportohet se kishte një lëndim përpara ndeshjes, por nuk pritej të jetë kaq serioz.

Tani, ai është larguar në dhomat e zhveshjes për të biseduar me Andrea Pirlon.

Në anën tjetër, Frabotta pritet të startojë nga fillimi pas lëndimit të tij.

Të ngjajshme

Real Madrid- Atalanta, formacionet zyrtare

albswiss.com

Ylli suedez emocionohet në konferencë për media

albswiss.com

Mbrojtësi suedez: Kosova po bën mjaft mirë, përkundër që është formuar qe pesë vite

albswiss.com