Albani me familje del në shëtitje, gjithë vëmendjen e merr gruaja e tij – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Albani me familje del në shëtitje, gjithë vëmendjen e merr gruaja e tij

albani-me-familje-del-ne-shetitje,-gjithe-vemendjen-e-merr-gruaja-e-tij

Të gjithë sot i patën sytë nga familja Mehmeti kur i panë në rrugë.

Alban Mehmeti është një nga këngëtarët më të favorizuar por njëherish edhe më i kërkuari për ahengje e mbrëmje muzikore.

Ndonëse pandemia e ka vështirësuar pak për shkak të anulimit të dasmave e organizimeve të tyre, këngëtarët e kanë shijuar këtë kohë me familjarët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Alban Mehmeti thuajse tërë kohën është parë në prani të bashkëshortes së tij Fjollës e dy djemve të tyre, Lurnit dhe Troit.

E sot ata kanë sjellë një imazh shumë të këndshëm, tek sa morën të gjithë vëmendje me stilin e tyre shumë trendi.

Ndaj me siguri të gjithë në rrugë i kanë shikuar.

Të ngjajshme

Fjolla bëhet gati për të dal, flokët e saj morën tërë vëmendjen

albswiss.com

Ermira publikon momentin më të ëmbël të Goldit me djalin, nuk duhet humbur këtë pamje

albswiss.com

Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale

albswiss.com