Alb'swiss TV
Lajme

Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi publikojnë foto së bashku të lidhur për lisi

albin-kurti-e-shpejtim-bulliqi-publikojne-foto-se-bashku-te-lidhur-per-lisi

Albin Kurti e Shpejtim Bulliqi kanë publikuar foto së bashku të lidhur për lisi.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi jo shumë e zakonshme e liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryetarit të sapo zgjedhur të komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi.

Në fotografi Kurti e Bulliqi shihen duke e përqafuar një pemë.

Kjo fotografi është duke qarkulluar në media mirëpo nuk dihet nëse e njëjta është fotografi reale apo montazh.

Ndryshe, Bulliqi doli fitues në zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale në Komunën e Podujevës të mbajtura më 29 nëntor, duke fituar bindshëm pa balotazh.

Të ngjajshme

Të enjten Hoti para deputetëve në dy interpelanca

albswiss.com

A do të hyjë PDK në Qeveri, përgjigjet Enver Hoxhaj

albswiss.com

Eliot Engel: Bëj thirrje që SHBA-ja të ekzaminojë punën e Gjykatës Speciale

albswiss.com