Alb'swiss TV
Showbiz

Arbenita e Fero të lumtur pran njëri-tjetrit, publikojnë foto nga ky vend

arbenita-e-fero-te-lumtur-pran-njeri-tjetrit,-publikojne-foto-nga-ky-vend

Arbenita Ismajli ndan imazhe ku shihet e përqafuar me Feron.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi është shfaqur së bashku me partnerin e saj, Feron, me të cilin tashmë kanë disa vite që janë në lidhje dashurie.

Përmes Instastoryt ajo erdhi me disa paraqitje në shoqërinë e partnerit të saj, Feros.

Të dy dukeshin mjaft dashuruar dhe të lumtur për të kaluar kohë së bashku, teksa po udhëtonin me makinë drejt një destinacioni.

Të ngjajshme

Ermira tregohet një nuse e kujdesshme, shikoni ҫfarë bëri sonte për burrin e saj

albswiss.com

Një zonjë si Afërdita, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

admin

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

albswiss.com