Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas me Xhakën titullar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas me Xhakën titullar

arsenali-kerkon-te-mbylle-gjithcka-ne-‘emirates’-kunder-benficas-me-xhaken-titullar

Me Xhakën titullar, Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Benficas.

Sfida e parë në Portugali u mbyll 1-1, rezultat që e favorizon Arsenalin nëse nuk shënohet asnjë gol në stadiumin ‘Emirates’.

Edhe këtë ndeshje Granit Xhaka e nis titullar, me shpresën që do të bëjë diçka më shumë në fushë për t’i ndihmuar ‘Topçinjtë’.

Arsenal:

Të ngjajshme

A do të luaj sonte kundër Lazios, Cristiano Ronaldo?

albswiss.com

PSG konfirmon mungesat e shumta kundër Brest, por rikthehet ky lojtar

albswiss.com

Bale më në fund tregon pse u largua nga Real Madridi

albswiss.com