Alb'swiss TV
Showbiz

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

atifetja-shfaqet-serish-me-pamje-te-re,-po-duket-nje-zonje-e-vertete

Atifete Jahjaga është ish-presidentja e Kosovës.

Ajo është njëra ndër politikanet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Atifetja përfolet edhe për pamjen e saj të jashme.

Ish-presidentja bën shumë ndryshime në pamje e edhe sonte ajo po duket ndryshe dhe bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

E njihni djalin në foto? Tani ai është një prej këngëtarëve më të përfolur kosovarë

albswiss.com

Shtatzania nuk po e pengon Leartën që të punoj pa ndal, ky është aktiviteti i saj i radhës

albswiss.com

Si ia ndryshoi jetën martesa me biznismenin maqedonas, Adelina publikon foto të shtëpisë ku jeton

albswiss.com