“Bahari” kujton serialin “Më fal” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Bahari” kujton serialin “Më fal”

“bahari”-kujton-serialin-“me-fal”

“Bahari” nostalgjike për serialin “Më fal”.

Seriali turk “Beni Affet”, apo siç përkthehet në shqip ‘Më Fal’, është njëri ndër serialet më të shikuara në trojet shqiptare.

Ky serial ka marr vëmendjen e publikut për shkak të temës që trajton, dhe shikohet thuajse nga secila moshë.

Ky serial tashmë në Turqi ka përfunduar.

Aktorja Gaye Turgut, e njohur si “Bahari” kohën e fundit ka ndjerë nostalgji për kohën sa ishte në serial bashkë me burrin e saj aktorin Deniz Evin, i cili tek ne u bë i njohur me rolin e “Ymytit”.

Gaye në Instagram ka publikuar disa fotografi me Denizin të realizuar gjatë xhirimeve të serialit. Deniz dhe Gaye lidhjen e tyre e kishin kurorëzuar me martesë në vitin 2013.

Të ngjajshme

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

albswiss.com

“Rikthehet” Ledri Vula në BABASTARS

albswiss.com

Egzona vishet në fustan përrallor, mahnit me pamjen

albswiss.com