Barcelona – Huesca, këto janë formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Barcelona – Huesca, këto janë formacionet zyrtare

barcelona-–-huesca,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Huescas.

Barcelona është nikoqir i Huescas, ndeshje e vlefshme për xhiron e 27-të në La Liga.

Katalunasit kanë mundësinë e artë që të ngushtojnë edhe më shumë distancën me Atleticon, ngase me një fitore do mbeteshin vetëm katër pikë prapa.

Ndërsa, Huesca renditët në pozitën e fundit në tabelë dhe do provojë të bëjë befasinë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Lenglet, Mingueza, Alba; De Jong, Busquets, Pedri; Dembele, Griezmann, Messi.

Huesca: Fernandez; Doumbia, Esriche, Ferreiro, Galan, Insua, Maffeo, Mir, Pulido, Rico, Siovas.

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

Të ngjajshme

Spalletti në Serie A, ka dy opsione

albswiss.com

Befasi në formacionet zyrtare: Sevilla – Atletico Madrid

albswiss.com

Tomori i jep lajmin e madh Milanit

albswiss.com