Alb'swiss TV
Sport

Barcelona jep lajmin e mirë para ndeshjes me Atleticon

barcelona-jep-lajmin-e-mire-para-ndeshjes-me-atleticon

Barcelona ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Atletic Madridin.

Philippe Coutinho ka lënë prapa shqetësimet dhe është gati për lojë.

Ai është në mesin e 21 futbollistëve të ftuar për ndeshjen të shtunën mbrëma në ‘Ëanda Metropolitano’, që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Ronald Koeman është ankuar për orarin e ndeshjeve sa herë që luan Barça, ai kërkon të luajë më herët.

Ansu Fati vazhdon të jetë i dëmtuar, ndërsa Ousmane Dembele vazhdon të jetë i gatshëm për lojë, diçka që nuk i ka ndodhur për shumë sezone, pasi lëndimet nuk e kanë lënë asnjëherë rehat.

Të ngjajshme

S’ka minuta për Balen as në ndeshjen ndaj Burnley

albswiss.com

Aston Villa ndalon stërvitjet shkaku i koronavirusit, rrezikohet ndeshja ndaj Liverpool

albswiss.com

I pandalshmi Ibrahimovic, hyn në librat e historisë të Serisë A

albswiss.com