Alb'swiss TV
Sport

Barcelona njofton me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros

barcelona-njofton-me-listen-e-lojtareve-te-ftuar-ndaj-ferencvaros

Skuadra e Barcelonës ka prezantuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, mungojnë tre yje.

Barcelona ka njoftuar me listën e lojtarëve të ftuar ndaj Ferencvaros, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Marc-Andre ter Stegen, Philippe Coutinho dhe Lionel Messi mungojnë në këtë përballje sepse trajneri Ronald Koeman iu ka dhënë pushim.

Por, në listë ndodhet Sergio Busuqets që është shëruar nga lëndimi.

Lista e plotë:

Dest, Sergio, Alena, Griezmann, Pjanic, Braithëaite, Dembele, Puig, Neto, Lenglet, Pedri, Trincao, Alba, Matheus, De Jong, Junior, Pena, Mingueza, Konrad, Tenas.

Të ngjajshme

Vedat Muriqi viziton ambasadoren e Kosovës në Itali, mësohet çka biseduan

albswiss.com

Solskjaer tregonse a do ta realizojë Pogba ëndrrën e tij duke u transferuar te Real Madridi

albswiss.com

Perez dhe Zidane në takim, a do të ketë shkarkim?

albswiss.com