Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’

barcelona-permbys-gjithcka-ne-‘camp-nou’

Asgjë nuk është e pamundur për Barcelonën, përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’.

Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillën.

Me këtë rezultat, Barça është me nëj këmbë në finale të Kupës së Mbretit.

Në minutat shtesë, në atë të 95’, Martin Braithëaite ka shënuar për 3-0.

Barça tani do të tentojë të ruajë këtë rezultat deri në minutën e 120.

Barça po luan me një lojtar më shumë, pasi para se të përfundojë koha e rregullt, Fernando u ndëshkua me të dytin të verdhë dhe u përjashtua nga ndeshja.

Të ngjajshme

Shpërfaqen problemet të Reali, Zidane nuk e respektoi kërkesën e Ramosit

albswiss.com

Chelsea – Everton, shënohet goli i parë në ndeshje

albswiss.com

Lukaku te Chelsea?

albswiss.com