10.9 C
Geneva
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Barcelona përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’

Asgjë nuk është e pamundur për Barcelonën, përmbys gjithçka në ‘Camp Nou’.

Barcelona ka përmbysur gjithçka në ‘Camp Nou’ dhe po e mund 3-0 Sevillën.

Me këtë rezultat, Barça është me nëj këmbë në finale të Kupës së Mbretit.

Në minutat shtesë, në atë të 95’, Martin Braithëaite ka shënuar për 3-0.

Barça tani do të tentojë të ruajë këtë rezultat deri në minutën e 120.

Barça po luan me një lojtar më shumë, pasi para se të përfundojë koha e rregullt, Fernando u ndëshkua me të dytin të verdhë dhe u përjashtua nga ndeshja.

Të Fundit
spot_img
Postime të ngjajshme
spot_imgspot_img